Dziękuję za wszystkie opinie. Motywują mnie one do działania oraz podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji :)Beata P.
Droga od logopedy do logopedy była ciężka i żmudna - syn za nic w świecie nie chciał współpracować. W końcu już bardzo zniechęceni trafiliśmy do pani Kasi i jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że synek wyszedł z zajęć uśmiechnięty, a co najważniejsze sukcesywnie są zauważalne postępy. Naprawdę polecam panią Kasię
05.11.2012
Agnieszka
Pani Kasia jest osobą bardzo ciepłą, kreatywną, co ważne cierpliwą. Widać, że uwielbia pracę z dziećmi. Najlepszym tego dowodem jest uśmiech dzieci oraz chęć uczestniczenia na zajęcia- czują się docenione i chętnie z Panią Kasią współpracują. Pani Kasia posiada swoje niezawodne metody, które nie jednemu przedszkolakowi pomogły. Jako nauczycielka gorąco polecam!
05.11.2012
Małgorzata
Dzięki Pani Kasi moja córka mówi bardzo ładnie,a kontakt jaki potrafi złapać z dzieckiem sprawia, że bierze ono chętnie udział w ćwiczeniach logopedycznych.Serdecznie polecam
04.11.2012
Magdalena
Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Kasi. Moja córeczka chodzi do niej od roku. Postępy są duże. Posiada dar porozumienia się z dziećmi i one chętnie uczestniczą w zajęciach. Gorąco polecam
04.11.2012
Julia
Profesjonalizm, świetny kontakt z uczniem, wrodzony optymizm i poczucie humoru. Moja córka uwielbia panią Kasię, bardzo polubiła ćwiczenia, a dzięki staraniom Pani Logopedy- mówi coraz ładniej. Szczerze polecam :)
03.11.2012
Joanna Bzowska-Mińska
Pani Kasia jest osobą, która bez wątpienia wykonuje swój zawód z pasją oraz pełnym zaangażowaniem. Jej praca z dziećmi przynosi efekty - jest to dowód na rzetelność wykonywanych przez Panią Kasie zadań. Pani Kasia jest ciepłą i uśmiechniętą osobą. Posiada cechy charakteru, które są niezbędne podczas pracy z dziećmi - cierpliwość, serdeczność, wyrozumiałość. Jako pedagog polecam Panią Kasię
05.11.2012
Barbara Szultka
Z pomocy logopedycznej pani Kasi korzystaliśmy ponad rok. Przez ten czas córka wyraźnie poprawiła swoją wymowę, co zawdzięczamy nie tylko doświadczeniu zawodowemu pani Kasi, lecz także jej umiejętności pracy z dziećmi oraz dużemu zaangażowaniu. Cotygodniowe zajęcia, poza intensywnym ćwiczeniem, były dla nas również sympatycznym spotkaniem z osobą pełną ciepła i życzliwości, za co barrrrrdzo dziękujemy. :)
05.11.2012
Natalia
Miałam okazje współpracować z Panią Kasią jako wychowawca grupy w której prowadziła zajęcia logopedyczne. Pani Kasia potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt z dziećmi, stosuje ciekawe i bogate metody pracy. Jej prace charakteryzuje profesjonalizm, sumienność i przede wszystkim efektywność
14.11.2012
Małgorzata Mazurkiewicz
Gorąco polecam Panią Kasię !!! Mój syn ma bardzo dużą wadę wymowy . Dzięki Pani Kasi jest bardzo duża pprawa w wymowie syna ! A przede wszystkim dzięki cierpliowości i ciepłej , miłej osobie Pani Kasi nawet tak uparte dziecko jak mój synek jest w stanie namówić do współpracy ;))) Bardzo dziękuję i polecam!!!
15.11.2012
Iwona
Po rocznej współpracy mogę tylko serdecznie podziękować za pomoc jaką uzyskało moje dziecko. Do Pani Kasi trafiliśmy przypadkiem i moim zdaniem mieliśmy ogromne szczęście. Wcześniej synek współpracował w dwoma innymi logopedami szkolnym i przedszkolnym i nie widziałam (słyszałam:) żadnych efektów, poza wyjaśnieniami, że syn jest jeszcze mały i z wiekiem jego mowa się poprawi. Pani Kasia nie mówiła co będzie lub nie będzie jak podrośnie tylko solidnie zabrała się do pracy. Syn chodził na zajęcia bardzo chętnie, a co ważne ćwiczył też w domu bo zadawane przez Panią Kasię rymowanki bardzo mu się podobały.Po kilku pierwszych zajęciach naprawdę słychać było różnicę w wymowie dziecka. Ostatecznie po roku mówi już poprawnie, za co serdecznie dziękuję i polecam panią Kasię innym
05.09.2013
Monika Szymczak
Pani Kasia pracowała z synem dwa lata, od początku pierwszej klasy, dzięki niej Igor bardzo ładnie mówi i czyta. Pani Kasia zawsze z uśmiechem prowadziła zajęcia i świetnie motywowała syna do pracy. Bardzo dziekuję i polecam w 100%!!!
13.07.2013
Krzysztof Ł
Pani Kasia jest świetną specjalistką w zakresie terapii dzieci z zaburzeniami mowy. W połączeniu z zaangażowaniem, sumiennością, wrażliwością i świetnym podejściem do dzieci daje to gwarancję postępów leczenia
27.11.2013
Dagmara
Gorąco Polecam! Syn trafił do Pani Kasi dosyć późno, bo w wieku 7 lat. Wcześniej chodził do logopedy szkolnego, niestety zakończyliśmy tamte spotkania bez jakiejkolwiek poprawy. Potem właśnie spotkaliśmy Panią Kasię. Zajęcia trwały ponad rok. Syn zawsze chętnie chodził. Pani Kasia jest bardzo ciepłą, miłą i cierpliwą osobą. Ma świetne podejście do dzieci, a one bardzo ją lubią i chętnie współpracują. Zaskoczyły mnie też materiały, które przynosił do domu i z którymi potem ćwiczyliśmy- obrazki do kolorowania, rymowanki, często bardzo zabawne, co dodatkowo zachęcało do pracy. Jesteśmy zadowoleni i szczerze Polecamy Panią Kasię! Syn w końcu mówi poprawnie. Dziękujemy! :)
17.02.2014
Edyta
Pani Kasia pomogła mi nauczyć się wymawiać, chociaż w moim wieku (23 lata) terapia nie jest łatwa i może się okazać nieskuteczna. Mówi się że do logopedy chodzą dzieci, a dla dorosłych już za późno... zupełnie nie potwierdziło się to w moim przypadku! Dzięki systematycznej pracy i pomocy Pani Kasi wspólnie osiągnęłyśmy zamierzony cel :) :) Polecam każdemu, nie tylko "małym" pacjentom ale i tym większym ;) Odkąd nauczyłam się poprawnie i wyraźnie mówić znacznie wzrosła moja pewność siebie i samoocena, dzięki temu czuję się po prostu lepiej ze sobą :) Zdecydowanie warto zainwestować swój czas i pieniądze w spotkania z Panią Kasią oraz ćwiczenia w domu, to się opłaca ;)
24.02.2014
Zuzanna Ż.
Pani Kasia przez dwa lata cierpliwie pracowała z moimi synami. Ma świetne podejście i bardzo dobry kontakt z dziećmi. Potrafiła moich chłopaków zmotywować do ćwiczeń, które dzięki ciekawym materiałom, były naprawdę przyjemne. Polecam panią Kasię, bardzo nam pomogła.
30.07.2014
Jarek i Iwona
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy z Panią Kasią. Nasza córka zmagała się z mutyzmem wybiórczym i od kiedy Alicja zaczęła uczęszczać na zajęcia z Panią Kasią zauważyliśmy bardzo duże postępy. Po niecałym roku Alicja zaczęła odzywać się w przedszkolu do opiekunów i innych dzieci. W tej chwili Alicja nie ma większych problemów z kontaktem z innymi osobami. Bardzo polecamy Panią Kasię.
05.02.2015
Iwona i Jarek B.
Do Pani Kasi trafiliśmy wraz z córką po zdiagnozowaniu u niej mutyzmu wybiórczego. Córka w wieku 5 lat nie odzywała się w ogóle do osób dorosłych poza rodzicami i dziadkami. Mieliśmy z mężem nadzieję, że Pani Kasi uda się nawiązać z nią kontakt na tyle aby przeprowadzić diagnozę logopedyczną i być może nieco ją ośmielić w kontaktach z dorosłymi. Cotygodniowe spotkania po kilku miesiącach zaczęły przynosić pierwsze efekty, a po około pół roku Ala po raz pierwszy odezwała się do zupełnie obcej osoby na przystanku. To był dla mnie szok, ogromnie pozytywny oczywiście. Zdaję sobie sprawę, że w leczeniu mutyzmu największe znaczenie ma praca z dzieckiem w domu, budowanie jego pewności siebie, często słyszeliśmy to od Pani psycholog. Uważam jednak, że ogromne znaczenie ma również możliwość częśtego kontaktu z osobą postronną, lub z rówieśnikami jeśli dziecko ma problem w nawiązywaniu kontaktów głównie z dziećmi w swoim wieku. Pani Kasia stworzyła naszej córce bezstresową,przyjacielską atmosferę, w której mała czuła się znakomicie i jesteśmy za to ogromnie wdzięczni. Czuliśmy się nieco zagubieni wychodząc od psychologa zaopatrzeni w mnóstwo rad jak postępować z dzieckiem i czekając miesiącami na najmniejsze efekty naszych działań. To były dla nas ciężkie chwile dlatego takie wsparcie było nam potrzebne. Teraz pozostaje nam tylko pielęgnować to co razem z Panią Kasią udało nam się osiągnąć:)
27.02.2015
Malgorzata, mama Ignasia
Do pani Kasi, trafilismy w zeszlym roku, zaniepokojeni brakiem rozwoju mowy naszego 3 letniego synka.Nasz lekarz rodzinny uspokajal, ze dziecko ma jeszcze czas. Mowa dziecka ograniczala sie do dwoch, trzech slow.Postaniwilismy skonsultowac rozwoj Ignasia u logopedy, ktorego polecila nam znajoma.Pierwsza wizyta pozytywnie nas zaskoczyla, uzyskalismy mnostwo waznych informacji i wskazowek w jaki sposob stymulowac rozwoj mowy u naszego dziecka.Pani Kasia odrazu rozpoczela prace z Ignasiem, uswiadamiajac nam, ze czas ma tutaj ogromne znaczenie. Po kilku spotkaniach i systematycznej pracy w domu, zauwazylismy ku naszej wielkiej radosci, ze synek co raz lepiej mowi, powtarza, laczy wyrazy w proste zdania.Polecam jako mama.
02.07.2015
Gosia
Moja córka Martynnka trafiła do Pani Kasi jak miala 2,5 roku.Umiala powiedzieć raptem 6 słów. Pierwsze wizyty były ciężkie ale Pani Kasia dzięki swojej cierpliwości do dzieci sprawiła, że moja córka zaczęła mówic. Początkowo były to niewielkie postępy, kiłka słów, zaczeła powtarzac. Już nie było "miał" tylko kotek:) Uważam, ze Pani Kasia jest godna polecenia.Jest ciepłą, miłą osobą i moja córka bardzo lubiła te zajęcia. Polecam:)
01.03.2016
Daria
Wada wymowy zdiagnozowana u mojego synka wymagała dużo pracy, ale pierwsze efekty były już widoczne po zaledwie kilku zajęciach z p. Kasią, która dobiera i prowadzi ćwiczenia w taki sposób, że dziecko bardzo chętnie podejmuje współpracę. Polecam p. Kasię jako bardzo profesjonalnego i skutecznego logopedę, a do tego jako niezwykle miłą i sympatyczną osobę w kontakcie zarówno z dzieckiem, jak i rodzicem.
02.03.2016
Magda Baworowska
Polecam współpracę z panią Kasią, specjalistą o ogromnym doświadczeniu i wiedzy, którą w bardzo przystępny sposób potrafi przekazać rodzicowi. Ponieważ moja córka jest bardzo nieśmiała, niemniej ważne było dla mnie to, że pani Kasia jest bardzo cierpliwa i ma fantastyczne podejście do dzieci, dzięki czemu przekonała do współpracy naszą Martę. Bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim :)
22.11.2016
Krystyna
Pani Kasia pomogła naszemu 3,5 letniemu synowi uporać się z problemem mutyzmu. Po kilku miesiącach spotkań jest widoczna bardzo wyraźna poprawa, dziecko jest ośmielone i rozmowne w różnych sytuacjach! Syn od początku nawiązał bardzo dobry kontakt z Panią Kasią, otwierał się przed nią i bardzo polubił spotkania. Dziękujemy za pomoc :)
03.04.2017
Sylwia Jaskulska
Do Pani Kasi trafiłam z synkiem z polecenia znajomej i od pierwszej chwili wiedziałam, że trafiłam dobrze. Pani Kasia od razu nawiązała z nim świetny kontakt. Synek z przyjemnością chodził na zajęcia i robił niesamowite postępy. Po zniechęceniu przedszkolną logopedią był z siebie bardzo dumny, bo sam widział, jak wiele się uczy z tygodnia na tydzień. Z całego serca polecam gabinet Pani Kasi, tej osobie można powierzyć dziecko i jego problemy z wymową. Dziecko traktowane z szacunkiem, zachęcane do pracy w mądry sposób szybko nabierze (lub odzyska) wiarę w siebie i swoje możliwości.
24.07.2017
Ilona
Konsultowaliśmy u Pani Kasi kilkumiesięcznego synka. Obszerny wywiad i dokładne badanie pozwoliło postawić trafną diagnozę: skrócone wędzidełko podjęzykowe. Zostaliśmy skierowani do dobrego chirurga. Po zabiegu od razu była widoczna różnica, synek lepiej ssał, najadał się i stał się spokojniejszy. Ponadto otrzymaliśmy szereg wskazówek jak stymulować rozwój mowy począwszy od prawidłowego karmienia łyżeczką i dzięki temu synek zaczął mówić już w wieku 18 miesięcy. Obecnie ma niespełna 2.5 roku - używa bardzo rozbudowanych zdań i uczy się już czytać. Polecam wszystkim Panią Kasię - neurologopedę z powołania, dla którego każde dziecko jest ważne.
29.09.2017
Paweł R.
Dziękujemy Pani Kasi za pracę i pełen profesjonalizm podczas zajęć z naszym synkiem.Dzięki zajęciom z Panią Kasią synek rozwinął sie w mowie , na spotkania synek zawsze jechał z chęcią i uśmiechnięty oraz zawsze taki sam uśmiechnięty wychodził. Bardzo dziękuję i polecam!!!!!!!!
12.10.2017
Justyna J.
Dzięki pracy z Panią Kasią Mateusz jest wesołym chłopakiem, u którego niezauważalna jest jakakolwiek wada wymowy z którą się zmagał. Roczna współpraca zakończyła się dodatkową propozycją skorzystania z pomocy Poradni Tomatis, myślę że to była cenna wskazówka, za którą jestem dodatkowo wdzięczna.Mogę tylko polecić Panią Kasię która oprócz ogromnej wiedzy, ma również to co nieocenione - wręcz fantastyczne podejście do swoich podopiecznych.
27.02.2018
Ola(Mama Igora)
Dzięki współpracy z Panią Kasią znacznie poprawiła się wymowa naszego 6-letniego syna. Oprócz ćwiczeń, na które syn chodził z chęcią, także chętnie odrabiał "zadania domowe". Ponadto Pani Kasia postawiła fachową diagnozę dotyczącą wędzidełka, które nawet u 6-latka trzeba czasem podciąć - to zdecydowanie poprawiło dalszą terapię. Z czystym sumieniem możemy polecić Panią Kasię i to nawet najbardziej opornym przypadkom :)
28.02.2018
Joanna
Po zajęciach u pani Kasi moi dwaj synowi zaczęli wymawiać . Jest to ogromny sukces, ponieważ poprzedni logopedzi poddawali się, mówiąc, że nie ma na to szans. Jestem za to bardzo bardzo wdzięczna. Żałuję, że nie trafiłam do niej wcześniej. Pani Kasia jest profesjonalistką. Polecam zajęcia u niej.
28.02.2018
Karolina
Syn miał zajęcia logopedyczne w szkole podstawowej przez kilka lat. Nie dawały one w zasadzie większych efektów, a syn jak tylko mógł - unikał ich. Dopiero zajęcia z Panią Kasią okazały się przełomowe. Wystarczył tylko rok, aby syn poprawnie zaczął mówić. Na każde zajęcia chodził z przyjemnością i sam widział efekt ich wspólnej pracy. Polecam serdecznie i dziękuję w imieniu Janka :)
14.11.2018
Martyna
Serdecznie dziękuję! Pani Kasia bardzo mi pomogła mimo tego, że myślałam, że w moim wieku wizyta u logopedy to stanowczo za późno i że nie mam na co liczyć. Współpraca przyniosła ogromne efekty, za co bardzo dziękuję. Pani Kasia jest zawsze serdeczna, potrafi zmotywować do regularnej pracy.
14.11.2018
Dorota Śniegocka
Mój syn przez dwa lata przychodził na ćwiczenia logopedyczne- zawsze z przyjemnością i entuzjazmem. Dzięki dobremu podejściu p. Kasi był też mocno zmotywowany do ćwiczeń w domu ( naklejki i pochwała mają ogromną moc:-). Cierpliwość, życzliwość i ciepło p.Kasi dały efekty- mój syn mówi ładnie i poprawnie! Bardzo dziękujemy za te cotygodniowe spotkania i życzymy dalszych sukcesów!
14.11.2018
Katarzyna T-B
Mój syn do Pani Kasi zaczął chodzić gdy miał 3 latka. Mówił zaledwie kilka słów i był bardzo zamknięty dzieckiem. Już po kilku wizytach można było zauważyć zmianę, które nabrało dużego zaufania do Pani Kasi. Otworzył się i gdy szedł na następne zajęcia to mówił, że chce narysować coś dla Pani. Gdy wracał do domu to już brał zeszyt i chciał żeby z nim już ćwiczyć. Dla nas rodziców była to wielka radość z postępów dziecka, które też widziała i mówiła Pani Kasia. Pani Kasia jest osobą, którą polecę każdemu kto potrzebuje pomocy dla swojego dziecka. Wiedza, profesjonalizm i podejście do małego dziecka jest godne polecenia.
14.11.2018
Kasia
Bez cienia wątpliwości polecam. Pani Kasia jest bardzo cierpliwa i potrafiła sprawić, że pomimo iż moje dziecko chodziło dwa lata na ćwiczenia, to nigdy nie narzekało i dzielnie ćwiczyło.
14.11.2018
Rodzice Zuzi
Bardzo polecamy Panią Kasię. Jest osobą cierpliwą oraz potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Zuzia po spotkaniach z Panią Kasią wychodziła z uśmiechem na twarzy. Cotygodniowe zajęcia przyniosły bardzo duże efekty! Warto zacząć terapię z dzieckiem nawet jak ma dopiero 2 lata... Bardzo polecamy!!!
15.11.2018
Agata
Serdecznie i szczerze polecam Panią Kasię. Dzięki zajęciom mój syn zaczął w końcu mówić i został prawidłowo zdiagnozowany. Profesjonalne podejście, dużo cierpliwości, zaangażowanie oraz przemiła atmosfera sprawiły, ze syn bardzo chętnie uczęszczał na logopedię.
16.11.2018
Luiza, mama Michała
Syn chodził na logopedię w szkole przez kilka lat, zajęcia trwały ledwie 10-15 min./1 lekcja. Przez te kilka lat nie zrobił żadnych postępów i jak tylko mógł unikał tych zajęć, a pani logopedki wręcz nie znosił. Ciągle słyszałam, że syn nie chce współpracować. Dopiero zajęcia z Panią Kasią kazały się przełomowe, a trafił późno do pani Kasi, bo w wieku 10 lat. Głównym jego problemem było wymówienie i niewyraźna mowa. Wystarczył tylko 1 rok szkolny systematycznych zajęć (1x w tyg.) i motywacja pani Kasi. Syn zaczął mówić poprawnie, na zajęcia chodził z przyjemnością i sam widział postępy. Polecam serdecznie i dziękuję. Michał bardzo mile wspomina panią Kasię:)
10.01.2020
Sylwia
jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć, syn zrobił niesamowity postęp. Terapia już jest zakończona i problem z wadą wymowy całkowicie zniknął. Bardzo polecam.
11.01.2020
Paulina
Jak najbardziej polecam Panią Kasię.Córka jest po zakończonej terapii logopedycznej i dzięki Pani Kasi mówi bardzo ładnie i wyraźnie.Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście, dużo cierpliwości i miła atmosfera sprawiły że córka szybko robiła postępy i bardzo chętnie uczestniczyła w zajęciach.Szczerze polecam!
11.01.2020
Ada
Z Panią Kasią Piotr pracował przez dwa lata. Wcześniej (w przedszkolu) korzystaliśmy już z pomocy logopedy, niestety bez pewnej dojrzałości dziecka to, co zostało mu przekazane wcześniej nie zawsze pozostaje w pamięci dziecka, a nam, Rodzicom, trudno pewne rzeczy dopilnować samodzielnie, bez pomocy specjalisty. Już w szkole podstawowej trafiliśmy do Pani Kasi, bo zauważyliśmy, że Piotr nadal nie mówi prawidłowo. Pani Kasia pomogła przypomnieć Piotrowi to, czego się uczył, skorygowała dalsze błędy i pomogła rozwiązywać obecne problemy z wymową. Piotr bardzo lubił te zajęcia. Chodził na nie bardzo chętnie, bardzo lubił rozmawiać z Panią Kasią, a ja widziałam, że załapali kontakt. Pani Kasia jest osobą bardzo sympatyczną i potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Widzimy też efekty tej pracy. Piotr mówi dużo lepiej, jest już dojrzalszy i sam zaczyna też zwracać uwagę na to, jak mówi. Polecam współpracę z Panią Kasią i bardzo dziękuję za pomoc.\r\nAda Tomczak Wiśniewska
14.01.2020
Ola
Leon trafił do pani Kasi w wieku 3 lat z opóźnionym rozwojem mowy. Od pierwszych zajęć pani Kasia znalazła drogę do syna, a on pytał kiedy znów będzie szedł ćwiczyć języczek z ciocią. Leon nie jest zbyt otwarty i ufny, a mimo to szybko nawiązał relację z panią Kasią. Pani Kasia potrafiła utrzymać uwagę Leona przez całe zajęcia, a my jako rodzice wiedzieliśmy nad czym pracować między zajęciami. Ponadto pani Kasia zawsze znalazła czas na rozmowę o postępach syna. Już po kilku miesiącach pracy widać było ogromne postępy. Inne osoby mogły zrozumieć Leona, a on poczuł się lepiej i chętniej zaczął mówić. Z czystym sumieniem polecam współpracę z panią Kasią.
04.03.2020